Pokaz Look & Learn

W środę 10.03 w godzinach od 10.00 d0 16.00 będziemy gościć w naszej szkole Magdalenę i Łukasza Dylików z Dylik Hair Design – znanych szkoleniowców z dziedziny fryzjerstwa i marketingu. Będą prowadzić dla uczniów pokaz Look & Learn ze strzyżeń i stylizacji fryzur. Do uczestników pokazu tych na żywo i tych biorących udział online kierują takie słowa: 

Miło, że tu jesteś i chcesz poznać bliżej nasz fryzjerski świat.

Stworzyliśmy go kawałek po kawałku – z miłości, pasji, wieloletniego doświadczenia, potrzeby rozwoju, wytrwałości i ciężkiej pracy.

Tacy jesteśmy. Przyświecają nam wielkie marzenia, do których idziemy krok po kroku. Prowadzimy własny salon fryzjerski w Edynburgu – stolicy Szkocji. Szkolimy fryzjerów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Realizujemy cykl szkoleń online. Z wielką przyjemnością spotykamy się z Tobą w social media. Dzielimy się swoją wiedzą. Dbamy o Twoją precyzję.

Motywujemy do nauki i rozwoju.

Nasze szkolenia to nie tylko doskonałe techniki strzyżeń. Dajemy Ci coś więcej. Dajemy Ci kawałek naszego fryzjerskiego serducha – pasję, która napędzi Cię do kolejnych działań. Małymi krokami – do CELU.Zabierzemy Cię w niesamowitą podróż, a nie tylko samą edukację.

Magda jest kreatywną stylistką, z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Specjalizuje się w STRZYŻENIACH PRECYZYJNYCH – tworzeniu idealnie równych  BOBów, kreatywnych form PIXIE, zjawiskowego cieniowania, precyzyjnych grzywek oraz innych, kobiecych cięć, które zachwycają swoją estetyką. Techniki, które prezentuje na autorskich szkoleniach fryzjerskich stosuje zarówno na co dzień w salonie, przy metamorfozach jak i na pokazach.

Wyróżnia nas ogromny głód wiedzy!

Mimo tego, że sami szkolimy fryzjerów, z wielkim zapałem nadal pogłębiamy własne umiejętności.

Magda ukończyła liczne szkolenia zarówno w Polsce, jak i za granicą( Anglia, Francja) – zarówno grupowe, jak i indywidualne.

Z niecierpliwością czekamy na to wydarzenie 🙂